• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Justice Jelly Belley Девојки шеќер и лента со велосипед кратки, големини XS-XLP

Justice Jelly Belley Девојки шеќер и лента со велосипед кратки, големини XS-XLP

 
DEN 256.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Засладете ја нејзината гардероба со правда x желе Бели шеќер и лента велосипед кратко! Овој симпатичен велосипед краток има еластична лента за половината во пријатна и флексибилна маичка, што го олеснува носењето на сите нејзини секојдневни авантури. Со својата детали за детали за странични ленти инспирирани од желе, и забавно акцентирање ознака- овој велосипед краток ќе биде совршен додаток на нејзината гардероба! Спарете го со нејзиниот славен правда за бонбони обложени како уникатни колку што е таа! Оваа колекција со ограничено издание е исклучиво на. Материјал : 72% полиестер, 18% рециклиран полиестер, 10% еластан. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Затворање : Стил на влечење. Подигнете ја големината М (10) има 7 "inseam. Џебови : Ништо. Карактеристики : Тапирање инспирирано од ленти за бонбони, еластична лента за половината, ознака со ограничено издание. Правда x желе Бели шеќер и лента велосипед кратки за девојчиња.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ