• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Индустриски студенти детални кругови на шема на starвездени рибини, замаглена со акварел, графичка уметничка галерија, завиткано платно печатење wallидна уметност, ди

Индустриски студенти детални кругови на шема на starвездени рибини, замаглена со акварел, графичка уметничка галерија, завиткано

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 36 x 1,5 x 48 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за висини . уметнички дела се однесуваат на : морски живот; Животно; Без'рбетници; Starвездена риба;. Дизајн од Зивеи Ли.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ