• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Време и време женски кратки ракави џемпер од аргиле поло

Време и време женски кратки ракави џемпер од аргиле поло

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Овој пат и Tru Polo џемперот е помодерен пристап кон популарното класично поло. Нашиот 1/4 ракав Поло џемпер е направен од памучна акрилна мешавина и со детали за аригл. Понудени во две убави бои зимски бел и чист лосос. Отворениот поло со длабок V врат му дава на овој џемпер повеќе женствено чувство и е совршено да се спари со омилениот ѓердан. Опуштеното вклопување е достапно во големини XS-XXXL и е исклучиво достапен само. V вратот на елек облик поло -јака мала тежина.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ