• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Кошула за кратки ракави за кратки ракави за мажи во Брама, големини M-3xlt

Кошула за кратки ракави за кратки ракави за мажи во Брама, големини M-3xlt

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Кул памукот ве одржува пријатно за време на работата или играте со џебната маица на Брама. Класичен и обичен, во мек плетено со кратки ракави за да можете да го поставите под вашите омилени фланели, дуксери и џемпери. Одете на работа, дружете се со пријателите или имате некое време дома-подготвено е за што и да има вашиот ден. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Модел е 6'1 "и носи големина M. Fit : Опуштено. Затворање : Пуловер. Ракави : кратки ракави. Џебови : 1 џеб на градите. Карактеристики : мек памук плетен.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ