• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
3-парчиња измиен памучен памук за покривање на памук

3-парчиња измиен памучен памук за покривање на памук

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно на барање

100% измиен памук. Измината памук е суровината управувана од посебен процес. Тоа е помек и поудобно од другите материјали. Сетот за покривање на Duvet вклучува 1 Duvet Cover, 2 перници Shams King : Duvet Cover (90 "x104 "), перници за перници (20 "x36 ") Дише, машина за миење -100% измиен памук како направен дувета за капаци и кожа -Праци, тоа е помек и поудобно од другите материјали, кои треба да обезбедат долготрајна, прекрасна вредност. -4 Агол Врски Покриениот капак има вратоврска на секој агол внатре, што лесно може да го поправи ватенка и да го спречи да се собере или да се движи . -Скриениот патент и четирите аголни врски се засилени и зашиени. Не е лесно скршено.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ