• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Мапа на Cluple Industries на Newу Jerseyерси Класична државна гранична платна wallидна уметност, 30, дизајн од Дафне Полсели

Мапа на Cluple Industries на Newу Jerseyерси Класична државна гранична платна wallидна уметност, 30, дизајн од Дафне Полсели

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 24 x 1,5 x 30 инчи. Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Дафне Полсели.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ