• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Единствена разбој Трелис Геометриска модерна област килим, црна беж, 72 72

Единствена разбој Трелис Геометриска модерна област килим, црна беж, 72 72

 
DEN 2718.24

Количина на стоки
Достапно на барање

Кој рече дека повторувањето е досадно. Колекцијата Трелис е креирана за да го покрие вашиот простор со елеганција и благодат. Повторените мотиви на неговите дизајни се покана за идеален свет на симетрија и хармонија. Комбинацијата на едноставни идентични обрасци со најразлични бои го зголемуваат повторувањето на децата за убавина и пријателски за миленичиња. Одлична вредност, висококвалитетна и многу издржлива. Упатства за нега : Вакуум редовно и чист на самото место . Овој килим е отпорен на дамки, отпорен на згаснување, без пролевање и лесен за чистење.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ