• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Aile вртливата удобна папасан стол со перница од ткаенина, цврста метална рамка

Aile вртливата удобна папасан стол со перница од ткаенина, цврста метална рамка

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Ергономски папасан стол за секого : Рамката за капацитет со голема тежина е широка 40 инчи (вклучена перница од папасан стол) и 20 инчи длабоко, со што нашиот стол за читање на ратан е погоден и удобен за различни типови тела; Папасанскиот стол со перница и рамка може да поддржи до 400 фунти. Следете го нашиот прирачник за брзо инсталирајте ја рамка за столче Папасан. Брз и едноставен за склопување : Следете го нашиот прирачник за брзо инсталирање на столот за читање; Вклучени се сите потребни додатоци, како и дополнителни резервни завртки и израмнувачи; Со посветен тим за услуги на клиентите да ви помогне во какви било проблеми; Кога ќе го стекнете нашиот папасан стол со перница и рамка, не грижете се за услугата за продажба.Вклучени се сите потребни додатоци, како и дополнителни резервни завртки и израмнувачи.- Три ленти ја обезбедуваат перницата на мрзливиот стол. 9,48 килограми дебели влакна на подлогата, плус воздушна TC внатрешна ткаенина за дополнителна удобност и здружение. За производот : - Рамката во форма на чинијата е широка 37 3/8 индес и 19 15/16 INES длабоко, погодно и удобно за секого. Небесна удобност со плод перница : Нашата надградена перница за столче Папасан има 9,48 фунти дополнително влакно со влакна, дебелина од 6 3/4 инчи, плус воздушна TC внатрешна ткаенина за дополнителна удобност и здружение; Три ленти ја обезбедуваат големата папасанска перница на тркалезната рамка за плетен стол, спречувајќи ја да се лизне. Разновиден плетен папасан стол : Нашиот голем папасан стол, со заоблена форма и дополнителна густа перница, додава пријатна покана за покана да се опуштите без разлика дали седите или виткате нагоре; Елегантен дизајн на столот го надополнува секој декор на просторијата, погоден додаток на вашата дневна соба, спална соба, библиотека или дневна соба за слободно време. 360 степени вртливата Папасан Чаир : Рамката на столчето Папасан е изработена од цврст метал и стручно ткаена смола плетена; 360 степени вртливата папасан стол база има непречено ротирачко структура без звуци и триење; Пет израмнувачи го штитат вашиот под и лесно се прилагодуваат за стабилноста на плетениот папасан стол.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ