• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Трговска марка ликовна уметност хип хоп hooray платно уметност од ennенифер Нилсон

Трговска марка ликовна уметност хип хоп hooray платно уметност од ennенифер Нилсон

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини, трговска марка ликовна уметност „Хип хоп хорај“ платно уметност од ennенифер Нилсон : Уметник : ennенифер Нилсон. Предмет : животни. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ