• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Атлетски дела момчиња графички и цврсти кошули со долг ракав, големини 4- & хаски

Атлетски дела момчиња графички и цврсти кошули со долг ракав, големини 4- & хаски

 
DEN 224.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Чувајте ги вашите момчиња активни гардероба во тек со оваа графичка и цврста графичка и цврста долга ракав, пакет и 3 пакети со 3 пакети. Без разлика дали е во спортска пракса, дружење со своите пријатели или само има мрзлив ден дома, овие перформанси се совршени за целодневно носење. Направено од 100% рециклирана ткаенина за блокирање на полиестер, овие врвови не само што ќе го задржат вашето малечко удобно, туку и се еколошки. Рециклиран полиестер е човечка ткаенина, изработена од постојна пластика, која се претвора во мека, но издржлива ткаенина дизајнирана да трае. Дизајнот на долги ракави и етикетата без ознаки ќе му помогнат на вашиот мал човек да остане кул и удобно, без оглед на каква активност во затворен или на отворено тој одлучи да ја преземе. 100% рециклиран полиестер меѓусебно. Супер мека ткаенина за дишење. Активно вклопување. 2-пакетот вклучува 1 графички долг ракав и 1 цврста долга ракав. 3-пакетот вклучува 2 графички мачки со долги ракави и 1 цврста маичка со долг ракав. Технологија на влага за влага Driworks. Етикета без ознаки за дополнителна удобност. Атлетски дела. Интрадеко.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ