• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Plandенски рамни предни панталони со плус големина

Plandенски рамни предни панталони со плус големина

 
DEN 1002.56

Количина на стоки
Достапно на барање

Ажурирајте ја вашата гардероба со овие панталони со плус големина на Georgeорџ. Тие обезбедуваат случајно полиран изглед што можете да го носите во текот на целата година. Тие имаат рамен фронт, два предни џебови и јамки на ременот. Овие женски панталони Georgeорџ се лесни за облекување нагоре или надолу со спарување со различни врвови и чевли. Можете да ги измиете машината на ладно за лесна грижа и одржување. Овие рамни предни панталони се достапни во најразлични големини и бои за да можете да најдете една или повеќе за да додадете во вашата гардероба. Georgeорџ женски плус-големина рамни предни панталони : рамен фронт. 2 предни џебови. Јамки на појас. Затворање на кука и очи со летање со патент. Машинско миење ладно за лесна грижа и одржување. Достапни големини : 16 W, 18 W и 20 W. Pantsенските панталони Georgeорџ се достапни во бои : црна и топла беж.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ