• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Табела за конзола на дрвена влезна конзола на Алден со фиока за складирање, црна

Табела за конзола на дрвена влезна конзола на Алден со фиока за складирање, црна

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Оваа модерна табела за конзола е изработена од цврсти и квалитетни материјали, гарантирајќи дека ќе трае долго време. Табелата за влез се одликува со полица за складирање и две фиоки, кои обезбедуваат многу простор за складирање за да помогнат да го одржите вашиот простор организиран. Оваа современа табела се меша со скоро секој стил на украси за дома и оди совршено во која било дневна соба, студија, кујна, ходник, итн. Може да се користи како табела за конзола, маса софа или табела за влез. Smilemart дрвена табела за конзола за влегување со фиока за дневна соба : Материјали : високо квалитетни табли за МДФ и нозе, дрво, фиберборд со средна густина. Димензии : 39,5 "x 14.0" x 31,5 "(LXWXH). Тежина капацитет за работна површина : 50kg/110.2lb. Капацитет на тежина за фиоки : 10kg/22lb. Капацитет за тежина за долниот полица : 25kg/55.1lb. 2 Табела за конзола на ниво на ниво со 2 фиоки. Лесно за склопување : Вклучени се сите потребни хардвер и упатства.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ