• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Време на одмор 8-функција LED зелена жица осветлена венец, топла бела, брои

Време на одмор 8-функција LED зелена жица осветлена венец, топла бела, брои

 
DEN 218.08

Количина на стоки
Достапно на барање

Осветлете ја работилницата на Дедо Мраз оваа празнична сезона со време на одмор 8-функцијата LED зелена жица осветлена венец во топло бело. Совршено за внатрешна или надворешна употреба, овој сет на светлина од 80 точки има осветлена должина од 6 стапки во шема на петарда. Изберете од 8 различни функции : стабилно на, трепет, сјајни, бранови, последователни, бркање, избледување и комбинација. Овој сет на светлина бара три батерии на АА (не е вклучено) и има тајмер шест часа, 18 часа одмор. Овој празничен сет на светлина е исто така одличен за осветлување на прозорците, украсување на влезната врата или огради од тремот или создавање на позадина вредна за фото. Совршено за украсување на вашата куќа или двор за забави или кароли, зелената жица е само нешто за суптилно украсување. Направете ја вашата куќа најмногу празнична во градот оваа година со време на одмор со 8-функција LED зелена жица осветлена венец во топло бело. Време на одмор 8-функција LED зелена жица осветлена венец, топла бела, 80 брои : LED осветлена петарда Гарланд. Бара 3 батерии на АА (не се вклучени). Се одликува со тајмер за 6 часа, 18 часа одмор. Осветлена должина од 6 метри. Топли бели светла. Зелена жица. Изберете од 8 различни функции. Користете затворено или на отворено. Одлично за забави за одмор и украсување.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ