• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Плочки - примерок - рачно насликана серија индивидуални 4 12 стаклена метрото плочка во бело

Плочки - примерок - рачно насликана серија индивидуални 4 12 стаклена метрото плочка во бело

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

За станбена и комерцијална употреба . Нашите стаклени плочки се дизајнирани да се користат на сите wallsидови низ домот, како и во базени и влажни области. Секоја стаклена плочка е индивидуално насликана така што секое парче изгледа малку поинакво. Плочките доаѓаат во индивидуални парчиња, што ги прави лесни за инсталирање.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ