• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Jamesејмс металик грчки декоративна перница

Jamesејмс металик грчки декоративна перница

 
DEN 275.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Лесно освежете го вашиот дом со овие модни декоративни перници модерен дизајн на моден стил, лесен за да одговара на вашиот тросед и други перници, погодни за секоја сезона. Направено од траен високо квалитетен полиестерски материјал, невидлив дизајн на патент, безбеден за миење на машината. Увезени. Елегантен и убав метален грчки дизајн.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ