• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Chromacast Pro Series 20 16 Бас тапан торба

Chromacast Pro Series 20 16 Бас тапан торба

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Chromacast Pro Series 20 "x 16 " Бас тапан торба дизајнирана од легендарниот тапанар Вини Апис и тапанари, eyои Вестер и oeо Фуоко, Chromacast испорачува вистинска торба за тапани. Оваа специјално дизајнирана торба за бас тапан е изградена за Active & Pro Player. Елегантниот црн дизајн и кадифен ентериер обезбедува совршено вклопување за вашиот вреден бас тапан. 20мм подлога, оддел за дополнителна тапана глава, ознака за име, рачка и лента за рамо, заедно со нашиот докажан траен систем за патент, ја прави оваа торба да се истакнува од останатите. Сместува на повеќето 20 "бас тапани . Достапно е за 16-инчни, 18-инчни, 20-инчни, 22-инчни и 24-инчни бас тапани. Chromacast е посветен на изработка Издржливост, Chrom Acast докажува дека не мора да потрошите богатство за квалитетна музичка опрема. Chromacast Pro Series 20 "x 16" бас тапан торба.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ