• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Капетан Америка торба за момчиња под Undoos 8

Капетан Америка торба за момчиња под Undoos 8

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Вашето малечко може да биде удобно во текот на целиот ден додека се облекувате како негов омилен суперхерој во овие супер-ладни лиценцирани Undoos! И TEE со краток ракав и пар на боксери се вклучени во овој сет од 2 парчиња, и обајцата имаат безгласно вметнување за облека без проблеми. Tee е изработена од 100% памук и има графика од предната страна, додека боксерите се изработени од мешавина од памук и имаат еластична лента за половината за да останат на место. Овие официјално лиценцирани Undoos се достапни во широк спектар на карактери. Лиценцирани подзаконски момчиња, достапни во 7 карактери : Tee : 100% памук. Боксерски брифинзи : 95% памук, 5% спандекс. 2-пакет. Те : Графички однапред. Кратки ракави. Деколте на екипажот со ребра. Внатрешно означување. Боксерски брифинзи : полу-отворена мува. Еластична лента за половината. Внатрешно означување. Официјално лиценциран производ. Достапно во разновидни стилови. Машинско миење ладно со слични бои, само белило што не е хлор кога е потребно, да се сува суво ниско, не пеглајте.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ