• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Brainerd Bided Double Decorator wallидна плоча за прекинувач на плочата, покриен антички месинг

Brainerd Bided Double Decorator wallидна плоча за прекинувач на плочата, покриен антички месинг

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Brainerd 64769 Bidded Double Decorator Wallидна плоча / Плоча за прекинувач / Покрив, Тамбиран антички месинг колекција со двојна декоратор wallидна плоча Оваа двојна декоратор wallидна плоча ќе додаде стилски допир во која било просторија во вашата куќа, без разлика дали би била викторијанска куќа или во центарот на градот ко-оп. Серијалот со монистра на прекинувачи е многу издржлива и се изработени од долготраен материјал. Тоа се малите работи што ја прават визуелната презентација прекрасна и овие прекинувачи плочи од страна на „Либерти хардвер“ ќе го сторат токму тоа! Карактеристики : Ширина : 4.961 Проекција : 0,291 Должина : 0,291 Висина : 4.961 Материјал : Стилови на умирање на цинк се богати со текстура и дизајн е во согласност со димензионалните спецификации на ANSI/NEMA #завртки за овална глава, обезбедени во финишот за појавување од 1942 година, корпорација за производство на хардвер за слобода, либерти хардвер за производство на хардвер ја изгради својата репутација нудејќи високо квалитетни декоративни и функционални хардверски производи со исклучителна вредност. Компанијата гордо ја нуди својата широка линија на хардверски производи преку фини продажни места за малопродажба и канали за дистрибуција на производителот на оригинална опрема (OEM) низ целата земја.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ