• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Crescent R Rapidrench клуч за приклучок

Crescent R Rapidrench клуч за приклучок

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Тешките работни места повикуваат на тешки алатки, како што е полумесечината R2 Rapidrench Ratcheting Socket. Овој клуч за приклучоци за прицврстување на приклучокот одговара на стотици додатоци на SAE и метрички и заменува 38 најпопуларни големини на штекер. Овој клуч за вртење се затегнува или олабавува со превртувањето на прекинувачот и бирање ги прилагодува вилиците до точната големина на прицврстувачот. Полумената R2 Rapidrench ги исполнува спецификациите на ASME. Копчето за прицврстување на полумесечината R2 Rapidrench е висококвалитетен клуч од нашата колекција. Со историја на над 100 години перформанси, квалитет и иновации, полумесечината е вистинито за основите што го направија едно од најверните имиња во рака Алатки и складирање ширум светот. Полумесечина е посветена на постојано испорака на производи што ги надминуваат очекувањата на клиентите за квалитет, издржливост, перформанси и вредност. Crescent R2 Rapidrench Ratcheting Socket Socket : одговара на стотици сврзувачки елементи на SAE и метрички. Заменува 38 најпопуларни големини на штекер. Затегнува или олабавува со превртување на прекинувачот. Dial ги прилагодува вилиците до точна големина на прицврстувачот. Ги исполнува спецификациите на ASME.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ