• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Студената индустрија флуидна кафеава апстрактна композиција сликарство бела врамена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн од Керол Робинсон

Студената индустрија флуидна кафеава апстрактна композиција сликарство бела врамена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 17 x 1,5 x 17 врамени. Објавени големини на Giclee вклучуваат стандард : 12 x 1,5 x 12 големи : 17 x 1,5 x 17 преголеми : 24 x 1,5 x 24. Уметнички дела се однесуваат на : сликарство; Современа уметност, апстрактна. Дизајн од Керол Робинсон.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ