• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Единствени договори за женско копче надолу со јака со јака со вратот на вратот на вратот на ракавите

Единствени договори за женско копче надолу со јака со јака со вратот на вратот на вратот на ракавите

 
DEN 655.84

Количина на стоки
Достапно на барање

V Копче за вратот надолу од јака тексас. Одликувајќи се со јака од точка, v деколте и а-линија, облечете го овој тексас фустан со ракавите навивани за обичен изглед. Моделот носи во големина x-мала (висина : 5'9 ", градите : 31 инчи, половината : 23 инчи, колк : 35 инчи, рамо : 15 3/4 инчи, тежина : 120,4 фунти). Подготвување на градите - Girth на половината Ширина на рамото должина на должина - 34 5/8 27 1/8 - 14 1/2 - 34 S - 36 5/8 - -29 1/8 - 15 34 5/8m - - 38 5/8 31 1/8 - 15 1/2 35 1/4 L - 41 3/4 34 1/4 - 16 1 /8 35 7/8xl - 44 7/8 37 3/8 - 16 7/8. Фудбал од кошула со ракави од ракави 75%памук 25%полиестер. Поинт јака со v врат.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ