• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Primal Silver Silver Silver Silver Diamond полиран Свети Кристофер тркалезен шкаф со кабелски ланец

Primal Silver Silver Silver Silver Diamond полиран Свети Кристофер тркалезен шкаф со кабелски ланец

 
DEN 351.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Дизајнирано во Стерлинг Сребрена, овој ѓердан од Сен Кристофер тркалезен шкаф, секогаш ќе ве заштити каде и да одите. Одликувајќи се со дизајнот на Свети Кристофер со фразата "Свети Кристофер заштити нè " и заслепувачки акцент на дијаманти пред, овој шкаф се суспендира од 18-инчен долг кабелски ланец со затворач на прстенот и држи две фотографии по ваш избор. Совршено за секојдневно носење или посебна пригода, овој ѓердан е сигурен дека ќе го израдува. Метал тежина : 4,90 грама со синџир на ланец : Финхејн Стил : Форзантина кабелски тип на синџир : Свети Кристофер Крогал. Боја на среброметална боја : White Locket со димензии на кауција : 25мм x 20mmchain Димензии : 18-инчен x 1.3mmopenshold 2 Photos Diamond Детали : Облик : Тркалезна тежина : 0.01 CTTWQuantity : 1 Jewelry Setting : Prongyour Items пристигнува во комплементарна зелена кутија за подароци со бел лак, совршено за чување или подароци.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ