• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Лесна улица титан удобност пука

Лесна улица титан удобност пука

 
DEN 630.08

Количина на стоки
Достапно на барање

Стил на кој можете да се лизнете без напор, Titan By Easy Street зема едноставна силуета на Shootie и го прави тотално уникатен со своите повеќекратни текстурирани ленти што Крис го преминува вампирот. Необична тока додава допир на блиц. Внатре во Горнинг за одлично вклопување. Лесен, флексибилен и заглавен со подлога. Декоративни закопчани и плетенки со плетенки што Крис го преминува вампирот. Удобно бран лесна и флексибилна PU -надворешна страна. Лесно движење Ултралејтната лесна мандат. Заокружена форма на пети. Чунки пета.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ