• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Без граници шорцеви за велосипеди на јуниори

Без граници шорцеви за велосипеди на јуниори

 
DEN 279.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Не е потребно велосипедизам да не уживате во супер-меки и строги шорцеви за велосипеди за печатење на граници. Тие се совршени за работа надвор, ако тоа е ваш избор, со нивното луксузно чувство и се движат со тоа, но тие исто така работат со денови кога нема многу за да направите список. Сосема случајни, овие шорцеви за велосипеди се забавни да се спарат со маичка или кошула со копче надолу за опуштен спин на уличен стил. Исклучиво на. Материјал : 81% полиестер/10% спандекс/9% рециклиран полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : моделот е 5'10 "и носи големина M. Fit : тенок вклоп. Подигнување и инсејм : среден пораст; 7" inseam. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината. Ocketsебови : Една страна џеб. Карактеристики : Супер-мека ткаенина. Шорцеви за велосипеди на јуниори од без граници.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ