• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Персонализирана класична покана за ангажман на лак за врзување

Персонализирана класична покана за ангажман на лак за врзување

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Поставете ја вашата свадба на вистински начин. Овие направени за да нарачаат персонализирани картички за благодарност можат да бидат прилагодени да го кажат точно она што го сакате. Секоја двострана рамна покана мерки 8.5â? Од 5,5â? И вклучува соодветни коверти за испраќање. Секоја персонализирана покана за ангажман мери 5,5 "x 8,5". Вклучува коверти за појавување. Продадени индивидуално (минимум 8). Висококвалитетен картон.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ