• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Бренд Бренд Бренд МЛБ Сент Луис Кардиналс Контејнер за сендвич

Бренд Бренд Бренд МЛБ Сент Луис Кардиналс Контејнер за сендвич

 
DEN 380.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Бренд Брендс Екстра голем контејнер за сендвич. Идеално за патување, училишни ручеци и задно. Големина за големите сендвичи. Се одликува со тимско обоен капак и тимско лого. БПА-без. ПБА-пластика. Брендови на Boelter 4-пакувања контејнери за сендвичи. Идеално за патување, училишни ручеци и задно. Карактеристики на тимот во боја на капакот и логото на тимот. ПБА-пластика.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ