• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Pantssaver Custom Fit Car Clone Dish Mats for Mercedes-Benz C Amg S, компјутер, целата временска заштита за возила, пластика отпорна на временски услови, црна

Pantssaver Custom Fit Car Clone Dish Mats for Mercedes-Benz C Amg S, компјутер, целата временска заштита за возила, пластика

 
DEN 486.72

Количина на стоки
Достапно на барање

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4 PC Cart Clond Mat Постави за Mercedes Benz C63 AMG S 2018 : Дизајнирано прилагодете ги сложените контури и површини од подот на вашето возило. Панталони заштеда за прилагодено вклопување во автомобили ќе го заштити вашиот внатрешен тепих и ќе помогне да се задржат длабоките жлебови во вода, снег, кал, истури и остатоци до уникатна централна тава што стапи до 500 мл (16 мл.) Вода и лесно бришете или исплакнете или исплакнете чиста. Обично вклопување : Вашиот автомобил за автомобили се сече со цел да го вклопите точниот распоред на подот на Mercedes-Benz C63 AMG, така што тие инсталираат во секунди без завртки, завртки, сврзувачки елементи или потребни алатки . Заштитете го вашиот автомобил и облека : Длабоки жлебови : Длабоки жлебови : Длабоки жлебови Канал вода, снег, кал, истури и остатоци до уникатна централна тава што стапи до 500 мл (16 мл.) од кал и лесно избришете или исплакнете чисто . супериорни сите временски перформанси автомобили со автомобили : направени од нетоксични, нетоксични, Рециклиран ПВЦ, отпорен на временски услови, душеците за панталони без БПА се водоотпорни и без мирис дури и во екстремно време и одржуваат флексибилност и издржливост до минус 76ã ° F (-60ã Â ° C) . Не-лизгање Дизајн : Флексибилен зафат на NIBS Подот да го задржи душекот на место без да го оштети тепихот на вашето возило. Направено во Северна Америка : Гордо произведен во Канада од страна на членовите на Обединетите челични работници (USW Local 1-500) и поддржан од животна гаранција за вашиот мир на умот.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ