• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Jewelersclub Емералд прстен накит за роден камен - 0. Карат смарагд 14К златен сребрен прстен накит - Gemmstone Rings со хипоалергичен 14K златен сребрен бенд

Jewelersclub Емералд прстен накит за роден камен - 0. Карат смарагд 14К златен сребрен прстен накит - Gemmstone Rings со хипоалергичен

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Изработено со грижа и стручна изработка и поставена во хипоалергичен, 14к златен сребрен опсег, овој прекрасен зелен тркалезен прстен е трајно направен со врвни материјали што го издвојуваат од останатите . Без разлика дали го надавате овој прстен од скапоцен камен на вашата мајка на Денот на мајката, вашиот значаен друг како специјално изненадување или ветувачки прстен, или пријател или сакана личност како прослава на нивниот уникатен родител, примателот ќе го обожава облечената на оваа 0,50 каратна искра на нејзината рака. Зачудувачки подарок за вашиот значаен друг, мама, сестри и најблиски! Нашиот смарагд ringsвони за жени и ringsвони со родилни камења убаво ги комплиментираат сите тонови на кожата. Иако е вулгарен и елегантен во дизајнот, овој смарагден прстен е ништо друго освен кревко, направено со долготрајно, издржливо 14к злато позлатена сребрена лента и поставување. живописен, зачудувачки подарок што секогаш ќе го негува. Дајте им како роденденски подароци за мајка и подароци за жени во вашиот живот!.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ