• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Минималистичката уметност на Саска Дингиманс „Минималистичка мртва живот“

Минималистичката уметност на Саска Дингиманс „Минималистичка мртва живот“

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Заштитената марка за трговска марка е регистрирана трговска марка заштитена од. Без разлика дали станува збор за современ, рустикален, модерен или традиционален декор на стил, ликовната уметност на трговската марка нуди разновидна висококвалитетна, внимателно изградена wallидна уметност што сигурно ќе го надополни секој стил. Ние нудиме изобилство на уметнички теми кои се движат од фасцинантни апстракти до прекрасни пејзажи. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка.Уметник : Саскија Дингиманс Субјект : Сè уште начин на живот : Модерни многу фотографи, чии дела сега висат во уметнички галерии некогаш беа откриени на 1x. Заедницата на трговската марка е посветена на обезбедување на потрошувачот апсолутна најдобра цена и вредност на целата наша линија на производи, што ги обезбедуваме со примена на ригорозен процес на контрола на квалитетот. Од спалната соба, до дневната соба, па дури и во канцеларијата, ликовната уметност на трговската марка прави професионално рачно изработена, подготвена да виси wallиден декор што ќе се восхитува за наредните години! Важно : Избегнувајте купување фалсификувани производи и трансакција со неовластени продавачи.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ