• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Подобри домови и градини Кејн Трипл кревет кревет, сива

Подобри домови и градини Кејн Трипл кревет кревет, сива

 
DEN 5198.08

Количина на стоки
Достапно на барање

Цврстата конструкција на бор и гума од дрво создава три цврсти бухти за деца или посета на семејство и пријатели. Димензии : 79,75 "W x 44,75" D X 80. За дополнителна поддршка и безбедност на лесни за искачување, вградени шини за скали и чувари. Потребно е собрание. Разновидниот дизајн може да се користи како троен кревет, двоен кревет со единечен кревет или три одделни кревети со големина на близнаци. Креветот вклучува издржливи лекови за душеци од дрво, странични шини за поддршка на странични и две лесни за искачување, вградени скали за дополнителна безбедност и безбедност. Дрвените душеци на душеци обезбедуваат поддршка за стандардни душеци со близнаци (не е потребна пролет за кутија).Крајното решение за заштеда на просторот за спалната соба на вашето дете, соби за гости или изнајмување на одмор.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ