• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Тони Хоук 31 Стандардна зомби попсикула Комплетна скејтборд, про -камиони, тркала

Тони Хоук 31 Стандардна зомби попсикула Комплетна скејтборд, про -камиони, тркала

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Стандардниот скејтборд Тони Хоук 31 "Стандардната пупсикула Зомби ви дава крајна палуба за скејтборд со про -камиони и тркала за кој било обожавател на легендарниот скејтер! Момци. Целосниот скејтборд пакет е совршен за активни деца на отворено. Трајните палуби на скејтборд обезбедуваат скејтборд на вашите деца да направи малку злоупотреба на скејт -рампата, а елегантниот традиционален дизајн ги прави нашите скејтборди многу поразновидни од стандардните скејтборди со крстарење. Официјалниот Тони Вклучени се палуби за скејтборд. жлебови. Издржлива целосна црна лента за зафат. Сјајно завршување на долната страна. Абек 3 лежишта. Лесно се собере и употреба. Одлично за почетници и ветерани на скејт.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ