• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Чаир на мали деца

Чаир на мали деца

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Овие столчиња за мали деца се специјално дизајнирани за помладите навивачи. Лого ЛСУ Детлер Чаир : Наменето за помладите навивачи. 600 денички материјал во бојата на вашиот тим со логоа од предната и задната страна на столот заедно со торбата. Црна рамка. Отворени димензии : 13 "l x 12" w x 21 "ч. 6-месечна гаранција за ограничена одговорност.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ