• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Инктастична Девојка На Денот На Вљубените Подарок Мало Дете Девојче Со Долги Ракави Маица

Инктастична Девојка На Денот На Вљубените Подарок Мало Дете Девојче Со Долги Ракави Маица

 
DEN 239.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Прилично розова скрипта фонт гласи, Девојчето На Тато Дете Со Долги Ракави Маица Совршена За вашето мало девојче Кое има очи само за нејзиниот татко! Класика За Fall, Зима и Пролет, овие маици за мали деца со долги ракави сигурно ќе бидат главен елемент во гардеробата на вашето дете. Без разлика дали е слоевит или сам, оваа маица е мека, но доволно издржлива за да се спротивстави на барањата за играње на вашето дете. Маица Со Долги Ракави. Инктастичен Денот На Вљубените Тато Девојка Дете Долги Ракави Маица Женски Бела 4Т. 4.5 мл. 100% чешлан памучен фин дрес (хедер е 93/7). Топстич ребрести јака и манжетни. Лентата од рамо до рамо ја поддржува ткаенината од прекумерно истегнување и обезбедува долготраен квалитет. Двојно игла полите дното. валентин децата сакаат срце тато дете валентин првиот 1 симпатична тато тато светло обоени темно.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ