• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Титаниум Рамен Ласерски Дизајн Полиран Бенд

Титаниум Рамен Ласерски Дизајн Полиран Бенд

 
DEN 9624.96

Количина на стоки
Достапно на барање

Направете моќна изјава за вера и посветеност со овој титаниумски бенд. Овој опсег широк 8мм прикажува ласерски гравирани келтски обрасци за атрактивен изглед. Доаѓа во големина на прст 7.5, овој бенд сигурно ќе импресионира.Метална Тежина : 4,41 грама Тип на накит : Моден Стил : Келтски Дизајн Рамен Свадбен Бенд : Унисекс Метал : Титаниуметална Боја : Ширина На Сивата Лента : 8ммринг Големина : 7,5< 2мм Дизајн На дебелина Вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Кина Примарен Челик Титаниум Келтски Ласерски Дизајн 8мм Рамен Бенд.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ