• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Колиша Дами Се Лизга Хемиза Без Ракави Облека За Спиење Свила Ноќници Дневна Ноќница Сатен Ноќни Наметки Бела 2XL

Колиша Дами Се Лизга Хемиза Без Ракави Облека За Спиење Свила Ноќници Дневна Ноќница Сатен Ноќни Наметки Бела 2XL

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Ткаенината е Мека и Еластична, Удобна за Вашата Кожа.Содржина на пакетот : 1 х Женски Пижами Фустан (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Мерење-Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини Во Втората Детална Слика. Материјал-100% Полиестер. Едноставен удобен секојдневен стил, погоден за секојдневно носење. Повод - Женскиот Фустан За Спиење Со Совршено обложени Рабови Ве Прави Да Изгледате Слатко како Салон, Ноќна Облека или Секојдневна Облека Дома и Надвор. Карактеристики : 1. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. Нашите Женски Pjs Фустан Се Дизајнирани Да Промовираат Максимален Проток На Воздух За Да Ги Задржат Тие Непријатни Ноќни Потења Во Заливот. Овој фустан е совршен за забава, облека за спиење итн. Тој е исклучително разноврсен и може да се додаде толку многу различни начини. Нашиот пижами фустан е супер удобен и лесен, кул чувство, удобно носење, покажуваат слаби, долги нозе, женски облини, женственост секси и софистицирана.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ