• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Марвел Стрипови - Г-Ѓа Марвел-Г-Ѓа Марвел # Ѕид Постер, 22.375 34

Марвел Стрипови - Г-Ѓа Марвел-Г-Ѓа Марвел Ѕид Постер, 22.375 34

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Овие Трендови Меѓународни Марвел Стрипови - Г-ѓа Марвел-Г-Ѓа Марвел #25 Ѕидниот Постер е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународни Марвел Стрипови - Г-Ѓа Марвел-Г-Ѓа Марвел #25 Ѕид Постер : Трендови Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се печатени На Фотоарт Сјај Постер Хартија. Клипот за постер вклучува две пластични шини за прицврстување до затворање од 24 инчи со две прилагодливи закачалки. Лесен, лесен за составување дизајн овозможува брза инсталација. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34".


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ