• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
На какина Обичните Женски Јакни И Палта Клиренс Жени Плус Кадифени Цврсти Јакни Надворешни Водоотпорни Капути За Дожд Ветроупорни Палта

На какина Обичните Женски Јакни И Палта Клиренс Жени Плус Кадифени Цврсти Јакни Надворешни Водоотпорни Капути За Дожд Ветроупорни

 
DEN 577.44

Количина на стоки
Достапно на барање

Сезона : Type/Зима Пол : Жени,Девојка Повод : Секојдневен,Далииматеријал : Тип На Полиестерпетер : Цврста Јака : Нестил : Лежерна,Модна Должина : Редовна Должина На Ракавот : Долги Ракави Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Капут Какина Цмсх Обични Женски Јакни И Палта Клиренс Жени Плус кадифени Цврсти Јакни Надворешни Водоотпорни Мантили Со Качулка Ветроупорни Палта.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ