• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Женски Бикини Дното Г-Стринг Бразилски Танга Костими За Капење Костим За Капење Дното

Женски Бикини Дното Г-Стринг Бразилски Танга Костими За Капење Костим За Капење Дното

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Женски Бикини Дното Г-Стринг Бразилски Танга Костими За Капење Долниот Костим За Капење Здраво! Добредојдовте во нашата продавница!Нов стил во модата.Совршен Избор за одличен изглед дома.Изработен Од Мек Материјал Со Врвен Квалитет Достапен Во Различни бои И големина За избор Изработен Од Мек Материјал Со Врвен Квалитет Достапен Во Различни бои и големина за избор Note : 1.As Различни Компјутери Ги Прикажуваат Боите Поинаку, Бојата на Вистинската Ставка Може Малку да Се Разликува од Сликите.2.Табелата со големини е само за повикување.Ве молиме Дозволете 1-3см Разлики Поради Рачно Мерење, Благодарам!3.Модел Слика Само За Повикување.Ве Молиме Земете Вистински Објекти Како Стандард!4.Ако сте слаби, ве молиме изберете поголема големина.Фала! Материјал : Полиестер. Стил : Секси Летна Плажа Страна - Вратоврска Бикини Дното. Големина : С, М, Л, XL. Што Ќе Добиете : 1 x Мода Бикини Дното.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ