• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Лии - Светски Плус Големина Костим За Капење За Женски Женски Раширен Стомак Еден Костим За Капење Со Висок Врат Спојување На Решетки За Капење Жолта,М

Лии - Светски Плус Големина Костим За Капење За Женски Женски Раширен Стомак Еден Костим За Капење Со Висок Врат Спојување На

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Бикини Со Квалитет На Половината За Капење Поставено Ниско Поставено Чипкано Дрво Печатено Плисирано Какао Костими За Капење Танкини Поставени Сетови За Здолниште Со Предна Вратоврска Сезона : Лето. Точка специфики. Тип На Шема : Печатење. Материјал : 70%полиестер, 30%спандекс. Стил : Секси, Каузална. Стил На Ракав : Редовен. ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред вас !!! Користете слична облека за да ја споредите со големината. Должина На Облека : Редовна. Пакетот вклучува : 1 Сет Костими за Капење. Повод : Секојдневно, Базен Море. Пол : Жени 80%Полиестер, 20%Спандекс. Триаголник Бикини Врвот. Нега На Облека : Редовно Перење. Препорачуваме Со Ладна Вода. Совршен за лето, забава на плажа, забава во базен, СПА ЦЕНТАР, солариум и така натаму. Повод : Секојдневен,пливање, плажа, спорт, јога, сончање,забава во базен итн.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ