• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Машки Модни Кошули Копче Надолу Машки Пролет И Лето Единечни Кошули Обичен Ревер Плажа Со Целосен Принт Одмор Со Кратки Ракави Кошули За Одмор На Отворено

Машки Модни Кошули Копче Надолу Машки Пролет И Лето Единечни Кошули Обичен Ревер Плажа Со Целосен Принт Одмор Со Кратки Ракави

 
DEN 210.24

Количина на стоки
Достапно на барање

65" Ракав : 25cm/9. Тоа е кул и удобно со изглед кој е и префинет и опуштен. Без разлика дали се среќавате со некого за вечера, одите на пикник во паркот или присуствувате на свадба, ова е вашето од суштинско значење за летото.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ