• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Женски Фустани Клиренс Секојдневен Тркалезен Врат Божиќен Отпечатен Лабав И Удобен Фустан Со Долги Ракави

Женски Фустани Клиренс Секојдневен Тркалезен Врат Божиќен Отпечатен Лабав И Удобен Фустан Со Долги Ракави

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Карактеристики : Секојдневен фустан,Долг Ракав,Хеџинг,Секојдневен фустан,Божиќно Печатење,Секојдневна Облека, Стилски и моден дизајн2. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ