• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Машки Секач И Бак Црвена Минесота Близнаци Штука Еко Тонски Гео Печатење Истегнување Рециклирано Поло

Машки Секач И Бак Црвена Минесота Близнаци Штука Еко Тонски Гео Печатење Истегнување Рециклирано Поло

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Ниту една колекција Близнаци Од Минесота не е комплетна без оваа Слатка Штука Еко Тонски Гео Печатење Рециклирано Поло Од Секач И Бак. Се одликува со впечатлива графика која ја покажува вашата љубов кон вашиот омилен тим каде и да одите. Без разлика дали сте во канцеларија, на патека или само на обична прошетка, јаката од само ткаенина и плакетата со три копчиња на оваа опрема Близнаци Од Минесота ќе додадат допир на класа во вашата колекција. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Материјал : 94% Рециклиран Полиестер/6% Спандекс. Официјално лиценциран. Технологија за отстранување на влага за да бидете ладни и суви. Машинско перење, сува сува ниска. Краток ракав. УПФ 50+ ув заштита од сонце. Увезени. Везена графика. Плакета со три копчиња.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ