• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Дорман 911-Вентил За Чистење На Канистер За Пареа за Специфични Модели одговара избери: 1999-ШЕВРОЛЕТ СИЛВЕРАДО, 2000-ШЕВРОЛЕТ ТАХО

Дорман 911-Вентил За Чистење На Канистер За Пареа за Специфични Модели одговара избери: 1999-ШЕВРОЛЕТ СИЛВЕРАДО, 2000-ШЕВРОЛЕТ

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Дизајниран за совршено вклопување и инсталација за приклучување и играње, овој вентил за чистење на канистерот за пареа е директна замена за оригиналниот вентил за чистење на опремата. Тоа е од клучно значење за системот за испарување на емисиите и ги исполнува владините барања. Со над 80.000 производи поддржани од тим инженери и експерти за производи со седиште во Соединетите држави, Дорман е првиот избор на автомобилски професионалци, механичари во дворот и самостојни низ Северна Америка. Директна замена - овој вентил за чистење на канистерот за пареа се вклопува и функционира како оригинална опрема за да обезбеди правилна функција на системот за испарување на емисиите на вашето возило. Квалитетна конструкција-произведена од премиум материјали за долг работен век. Одлична вредност-оригинален квалитет на опремата по пониска цена. Тестиран квалитет-претрпе тестирање за да обезбеди правилно вклопување и перформанси. Години на моделот на возилото овој дел се вклопува : Буик Рение : 2004 Кадилак Девил : 2000, 2001, 2002, 2003 Кадилак Елдорадо : 2000, 2001, 2002 КАДИЛАК ЕСКАЛАДА ЕСВ : 2003 КАДИЛАК ЕСКАЛАДА ЕКСТРА : 2002, 2003. Кадилак Ескалада : 2002, 2003 Кадилак Севилја : 2000, 2001, 2002, 2003 Шевролет Лавина 1500 : 2002, 2003 Шевролет Лавина 2500 : 2002, 2003 Шевролет Ц3500ХД : 2001, 2002 Шевролет Камаро : 1999, 2000, 2001, 2002. Шевролет Експрес 1500 : 2003 Шевролет Експрес 2500 : 2003, 2004 Шевролет Експрес 3500 : 2001, 2002, 2003 Шевролет Силверадо 1500 ХД : 2001, 2002, 2003 Шевролет Силверадо 1500 : 1999, 2000, 2001, 2002, 2003. Шевролет Силверадо 2500 ХД : 2001, 2002, 2003 Шевролет Силверадо 2500 : 1999, 2000, 2001, 2002, 2003 Шевролет Силверадо 3500 : 2001, 2002, 2003 Шевролет ССР : 2003, 2004 Шевролет Приградски 1500 : 2000, 2001, 2002, 2003, 2004.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ