• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Сончаница 22 9 Фрли Перница-Фрлија Чеша

Сончаница 22 9 Фрли Перница-Фрлија Чеша

 
DEN 418.40

Количина на стоки
Достапно на барање

Идеална перница за опуштање и релаксирање на мебел на отворено, Обичната Перница За Фрлање Правоаголник Со Перничиња Е исполнета со удобно дебели полиестерски влакна. Акрилната обвивка За Сончање се спротивставува на избледување, мувла и мувла за долготрајно уживање. Класичната цврста нијанса изгледа едноставно и безвременско. Димензии : 22l x 6 W x 9 H во. Удобно акцент на надворешен мебел. 100% акрилен Капак За Сончање. 100% полиестер пополнете. Ткаенина отпорна на бледнее. Отпорен на мувла и мувла. Преполнет за да биде удобно мек. Зашиени во САД. Изберете од достапните опции за боја.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ