• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Доџ ЈАГЛЕН МЕТАЛИК Дт Кварт Основен Слој Автомобилска Боја

Доџ ЈАГЛЕН МЕТАЛИК Дт Кварт Основен Слој Автомобилска Боја

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Вашата нарачка се обработува со помош на нашата компјутерска контролирана опрема за мешање, мешање на нијанси и врзива со врвен квалитет според формулата ЗА боја ОЕ. Бојата е лесна за нанесување и брзо сушење. Основниот слој бара проѕирен горниот слој за подобрување и заштита на бојата. • Еден литар боја за основно палто од уретан - Намалете 4 : 1 за прскање. • Важно, тестирајте ја бојата за прскање на приложената тест картичка за да го потврдите совпаѓањето на бојата пред да ја нанесете . * Инструкции вклучени Форд • М6532Д. СРЕДНА ВУДРОЗА. Еден Кварт Уретански Основен Слој. Произведено во САД. За прскање измешајте со редуктор 2 : 1.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ