• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Јумилаве Жени Секојдневен Цвет Печатени Маица Holiday Одмор Одмор Трендовски V-Вратот Удобно Краток Ракав Врвот Улица Удобно Опуштено Одговара Облека

Јумилаве Жени Секојдневен Цвет Печатени Маица Holiday Одмор Одмор Трендовски V-Вратот Удобно Краток Ракав Врвот Улица Удобно

 
DEN 388.48

Количина на стоки
Достапно на барање

Добро за работа, секојдневно, канцеларија, патување, трчање, домашна облека.98" Големина : М ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 САД : 6 БИСТА : 100см/39. Редовно Се Вклопуваат Секојдневен Маици Маица Блузи Жените Симпатична Графичка Блуза.54" ракав : 44cm/17. Основни Маици Дишат Обични Летни Врвови.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ