• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Цврст Прозорец Од Модар Патлиџан Тери Диштауел

Цврст Прозорец Од Модар Патлиџан Тери Диштауел

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

ДИИ памучните крпи за садови се ултра-абсорбента, издржливи и практични за бришење во кујната или на кое било друго место може да дојде до излевање. Крпите за брзо сушење произведуваат минимална влакненца и се одлични за сушење садови и чаши, како и за општа кујна. Со секое перење, овие крпи стануваат поапсорбирачки, помагајќи да се исчистат дури и најголемите неред. Совршени крпи за секојдневна употреба во кујната и за држење до вашата цврста кујнска маст, нечистотија, храна и многу повеќе. Материјалот и конструкцијата обезбедуваат долготрајни крпи за садови што можете да ги користите одново и одново. Комплетот од 4 крпи за садови има димензии 16х26 инчи за да се справи со сите ваши задачи за сушење, бришење и чистење на кујната. Памучна Ткаенина, Машина За Перење. Измијте Со Ладна Вода Во Нежен Циклус и Исушете Ја Ниско. Не избелувајте ги или поминувајте ги преку топла машина за сушење. Овие крпи се лесни, супер апсорбирачки и брзо се сушат. Завршете ја работата на вистински начин со нашите Крпи за Садови!.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ