• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Машка Антигва Црна Зимска Класична Генерација Четвртина-Патент Пуловер Врвот

Машка Антигва Црна Зимска Класична Генерација Четвртина-Патент Пуловер Врвот

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Покажете ја вашата љубов кон еден од најголемите хокеарски настани во годината со Овој Зимски Класичен Пуловер Од Четвртина-Патент Од 2023 Година Од Антигва. Одликувајќи се со задебелена графика и удобно вклопување, оваа опрема е совршен избор на облека за сите љубители на хокејот. Гордо прикажете Ја Вашата Зимска Класична возбуда и нхл фандом со грабање на еден денес! Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Официјално лиценциран. 1/4-Поштенски. Машинско перење, сува сува ниска. Долг ракав. Само-ткаенина застане јака. Материјал : 90% Полиестер/10% Спандекс. Патент гаража. Јакна со средна тежина погодна за умерени температури. Четврт-затворање со патент. Увезени.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ