• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Rizzy Home Bradberry Downs BD Indoor Area reg

Rizzy Home Bradberry Downs BD Indoor Area reg

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Сиво и кафеаво цветно печатење му дава на ризискиот дом Бредбери Даунс BD8607 Внатрешен простор за килим деликатна талент. Овој килим со рачно затегната волна доаѓа во ваш избор на опција за достапна големина. Се препорачува професионално чистење. Сиви и кафеави бои. Конструкција на волна. Рачно затегнат. Земја на потекло : Индија.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ