• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Момци за чудо нација плетете тексас шорцеви, големини 4- & хаски

Момци за чудо нација плетете тексас шорцеви, големини 4- & хаски

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Деним сон се оствари! Солидна џин шорцеви од чудо нација комбинираат ладен изглед со леснотија на влечење. 'Llе ги сакаат за работни денови или за време на викендите, само ќе ги попрсат со мета и подгответе се да го преземат денот. Исклучиво на. Материјал : 78% памук/20% полиестер/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината со врзана вратоврска. Ockебови : Две странични џебови и еден заден џеб. Карактеристики : Faux Fly; Супер-мек плетен тексас. Момчињата плетат тексас шорцеви од чудо нација.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ